POWER OILS ENERGIA, SIŁA I WITALNOŚĆ

Za 0 dni
Kup teraz:
40
z 50
Dane sprzedającego:
GIEŁDA PIWOWARCZYK
gielda.piwowarczyk@interia.pl
790732770
O sprzedającym:

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE: 
Power Oils to doskonały środek do utrzymania wysokiej zdrowotności Twoich gołębi. Preparat jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które ułatwiają przepływ krwi i podnoszą siłę skurczu mięśnia sercowego, co przekłada się na wyniki lotowe. Odpowiednio dobrany skład olejów podwyższa kondycję i zwiększa rezerwy energetyczne. Power Oils to zbilansowana mieszanina naturalnych olejów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Tran zawarty w produkcie został pozyskany wyłącznie z ryb morskich (dorsz, łosoś, makrela) i jest źródłem bardzo cennych składników odżywczych niewystępujących w olejach roślinnych. W preparacie znajdują się także Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, tzw. NNKT (m. in. omega-3, omega-6 i omega-9). NNKT i zawarta w oleju sojowym lecytyna wspomagają koncentrację i pamięć. Muszą one być dostarczone organizmowi gołębia z karmą, ponieważ nie potrafią one same ich syntetyzować.

Power Oils doskonale natłuszcza karmę poprawia jej smak, a co najistotniejsze znacznie podwyższa jej wartość energetyczną. Dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowej skóry i jej wytworów (pióra, pazury).  Pamiętaj, że energia gołębia na krótki dystans czerpana jest z węglowodanów (cukrów). W lotach powyżej 450 km po wyczerpaniu rezerw cukrowych gołębie czerpią energię właśnie z tłuszczy.


WSKAZANIA:        
Stosuj Power Oils, aby:
•    dostarczyć energii podczas długich i ciężkich lotów konkursowych,
•    wspierać elastyczność stawów,
•    wspomagać ptaki w okresie pierzenia, składania jaj i odchowie piskląt,
•    wspierać dobry poziom odporności ptaków.
 
DAWKOWANIE: 
•    Okres lotowy: 1 łyżka stołowa wieczorem na 1 dzień przed lotem (ok. 8ml) na 1 kg karmy. Przed ciężkim lotem preparat można podać rano i wieczorem. 
•    Przygotowanie do rozpłodu i wychów młódków: 6ml / 1 kg karmy, 2 razy w tygodniu. 
•    Pierzenie: 5 ml/ 1 kg karmy, 3 x w tygodniu..

SKŁAD (w 1 L):
MATERIAŁY PASZOWE: olej rybny (10.4.6); olej rzepakowy (2.20.1); olej sojowy (2.20.1); olej słonecznikowy (2.20.1); olej zwierzęcy (9.2.1); olej lniany (2.20.1)
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: popiół surowy 1%

WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM! Naturalny osad jest związany z obecnością lecytyny w oleju. Przechowywać szczelnie zamknięte. Chronić od światła i wysokich temperatur.

Historia Licytacji:
wyświetleń

Piwowarczyk Rafał Adrian

Nr telefonu:
507 787 400
Adres e-mail:
kontakt@gieldapiwowarczyk.pl

Jesteśmy w pobliżu:
Małopolska, Dobczyce, Myślenice, Gdów, Wiśniowa, Wieliczka, Kraków, Bochnia, Skawina, Lubień, Wadowice, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Nowy Sącz, Oświęcim, Tychy, Tarnów, Śląskie, Katowice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała, Wrocław, Dolnośląskie, Rzeszów, Podkarpackie, Jelenia Góra, Zakopane, Mazowieckie, Łódź, Łódzkie, Warszawa, Leszno, Legnica, Wałbrzych, Lublin, Radom, Kielce, Rzeszowskie