Parastop

Za 0 dni
Kup teraz:
0zł
z 50
Dane sprzedającego:
GIEŁDA PIWOWARCZYK
gielda.piwowarczyk@interia.pl
790732770
O sprzedającym:

Parastop działa zapobiegawczo i leczniczo przeciwko salmonellozie, kolibakteriozie i innym schorzeniom bakteryjnym przewodu pokarmowego. Jest to preparat o idealnej kompozycji składników, który swoją przydatność udowadnia już od wielu lat.


Stosowanie: Przez 8 do 14 dni – 1 torebka na 2 litry wody lub 1 torebka na 1kg pokarmu(*). Gołębiom chorym należy przez pierwsze 5 dni kuracji podawać dodatkowo PARASTOP w postaci kapsułek: 1 kapsułka 2x dziennie.
Zapobiegawczo: Na koniec okresu zmiany upierzenia i w okresie wzrostu. Parastop jest często stosowany na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu lotów. Przeprowadzenie jednej kuracji 7 –dniowej na ogół jest wystarczające.
Historia Licytacji:
wyświetleń

Piwowarczyk Rafał Adrian

Nr telefonu:
507 787 400
Adres e-mail:
kontakt@gieldapiwowarczyk.pl

Jesteśmy w pobliżu:
Małopolska, Dobczyce, Myślenice, Gdów, Wiśniowa, Wieliczka, Kraków, Bochnia, Skawina, Lubień, Wadowice, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Nowy Sącz, Oświęcim, Tychy, Tarnów, Śląskie, Katowice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała, Wrocław, Dolnośląskie, Rzeszów, Podkarpackie, Jelenia Góra, Zakopane, Mazowieckie, Łódź, Łódzkie, Warszawa, Leszno, Legnica, Wałbrzych, Lublin, Radom, Kielce, Rzeszowskie