Kombi-Mischung TOLLISAN

Za 0 dni
Kup teraz:
0zł
z 50
Dane sprzedającego:
GIEŁDA PIWOWARCZYK
gielda.piwowarczyk@interia.pl
790732770
O sprzedającym:

  • Choroba młodych / Choroba dorosłych
  • E.Coli
  • Rzęsistek (tricho)
  • Hexamitoza
  • Infekcje grzybicze
  • Paciorkowce (streptokoki)
  • Gronkowce (stafylokoki)

Kombi-Mischung to mieszanka trzech produków Adeno-Coli-Mix, TKK Pulver / Tricho-Groen Speciaal oraz Fungi Pulver.

Opis

Czym jest nasze Kombi-Mischung i jak działa??

Od ponad 30 lat zajmuje się problemami chorób młodych gołębi. Jest to jeden z powodów, dla których stałem się właścicielem firmy gołębiarskiej.

Przez wiele lat, czytałem wszystkie raporty i badania naukowe na temat chorób młodych. Niektóre z nich były technicznie dobre, częściej jednak zawierały stek bzdur, które łatwo usłyszeć w naszym sporcie.

Jednego jestem teraz absolutnie pewien:
„Chorobie młodych może pomóc tylko kombinacja substancji (niem. Kombi-Mischungen ),ponieważ w tej chorobie występują różne czynniki i problemy wspólnie.”

  • Mamy tutaj w zasadzie zawsze do czynienia z bakteriami E.coli, co jest głównym czynnikiem pochodzenia chorób młodych.
  • Występują dodatkowo trichomonady / hexamity , czasem mniej, a czasem więcej.
  • W 70% przypadków dochodzą również choroby grzybicze, które są znacznie poważniejsze i w pierwszej kolejności wywołują choroby młodych. Infekcje grzybicze są skutkiem podawania pasz granulowanych lub układania słomy w gołębniku.

W chwili wystąpienia choroby młodych zaleca się przeprowadzenie kombikuracji z  Adeno-Coli-Mix + TKK Pulver + Fungi + (Matrix). Osobiście przez wiele lat stosuję ją u moich młódków z powodzeniem nie zauważając najmniejszych skutków ubocznych. Oczywiście, stosując taką kurację muszę zawsze dodać Med. Tollyamin Forte, ale to już powinno być podstawowym elementarzem dla każdego hodowcy gołębi

W ostatnich latach, uzupełniłem tę kurację o Matrix.

Dlaczego?

Ponieważ  Matrix (amoksycykliny- klawulan) jest najlepszym antybiotykiem przeciw bakteriom E.coli , który występuje na rynku!!!
Ponadto Matrix doskonale dział przeciwko paciorkowcom i gronkowcom.

Przed kilkoma laty podczas sezonu lotowego miałem problemy z moim dorosłymi, objawy były takie same jak podczas choroby młodych. Wówczas przeleczyłem całe stado podczas tygodnia kuracją kombi. Rezultat w weekend był oszałamiający: „Pierwsze 10 konkursów!” Odtąd w sezonie lotowym kuruję moje stare gołębie co 2 tygodnie przez 2-3 dni (pon , wt i śr). Nie ma nic lepszego !!

Kombi-Mischung  w połączeniu z różnych puszek, mieszasz samemu! Dawka:

Adeno-Coli-Mix 5g + TKK Powder 5g + Fungi 5g + Matrix 5g + Med. Tollyamin Forte 45ml + Dosto RopAdeno 45ml na 3 litry wody

Kombi-Mischung w gotowej 100g puszce, wymieszane przez nas! Dawka:

Kombi-Mischung 5g + Matrix 5g + Med. Tollyamin Forte 30ml + Dosto RopAdeno 30ml na 2 litry wody

Czy dodać Matrix musisz zdecydować samemu. Matrix spotęguje działanie wielokrotnie. Przy agresywnych bakteriach  E.coli trzeba dodać Matrix. Należy pamiętać o dodaniu do wody pitnej Med. Tollyamin Forte. Dodanie Dosto RopAdeno jest łatwe do wytłumaczenia. Woda stanie się bardziej płynna, przy czym antybiotyk (proszek) znacznie lepiej rozpuści i rozdzieli się w wodzie. Prosta sztuczka a wielka moc! Uwierz mi, od 30 lat mam do czynienia z tymi problemami, a wszystko co piszę tutaj osobiście przetestowałem.

Dawkowanie

Kombi-Mischung 5g
+ Matrix 5g
+ Med. Tollyamin Forte 30ml
+ Dosto RopAdeno 30ml na 2 litry wody

Składniki

Adeno-Coli-Mix, TKK Pulver / Tricho-Groen Speciaal i Fungi Pulver

Uwagi

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.

Produkt  ten jest dostępny tylko po wcześniejszym badaniu weterynaryjnym  i po otrzymaniu recepty.

Historia Licytacji:
wyświetleń

Piwowarczyk Rafał Adrian

Nr telefonu:
507 787 400
Adres e-mail:
kontakt@gieldapiwowarczyk.pl

Jesteśmy w pobliżu:
Małopolska, Dobczyce, Myślenice, Gdów, Wiśniowa, Wieliczka, Kraków, Bochnia, Skawina, Lubień, Wadowice, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Nowy Sącz, Oświęcim, Tychy, Tarnów, Śląskie, Katowice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała, Wrocław, Dolnośląskie, Rzeszów, Podkarpackie, Jelenia Góra, Zakopane, Mazowieckie, Łódź, Łódzkie, Warszawa, Leszno, Legnica, Wałbrzych, Lublin, Radom, Kielce, Rzeszowskie